Підготовче відділення для іноземних громадян

Підготовче відділення для іноземних громадян є структурним підрозділом ОММУ і діє відповідно до чинного законодавства України. Правовою підставою створення підготовчого відділення є стаття 30 Закону України «Про вищу освіту».

Завданнями підготовчого відділення є пошук, розвиток і підтримка слухачів підготовчого відділення з кола іноземних громадян; їх підготовка здійснюється за такими напрямками:

• інженерно-технічний;
  • інженерно-економічний;
  • гуманітарний;
  • охорона здоров’я.

Організація навчально-виховного процесу здійснюється на належному науковому і методичному рівнях для підготовки іноземців до навчання в Одеському міжнародному медичному університеті, а також в інших ВНЗ України.

Для вступу на підготовче відділення для іноземних громадян  (українська, англійська мови навчання) кандидат на навчання повинен отримати офіційне запрошення на навчання для в’їзду в Україну.

В’їзд і зарахування на навчання на підготовче відділення для іноземців здійснюється протягом усього року.

Після виконання навчального плану та успішного складання сесії слухач підготовчого відділення одержує свідоцтво про закінчення підготовчого відділення. Свідоцтво державного зразка, отримане іноземцем, дозволяє випускнику підготовчого відділення продовжити навчання в ОММУ, а також у будь-якому ВНЗ України.

Якщо іноземець не опанує мови на належному рівні і не здасть сесію на підготовчому відділенні, він має право на продовження навчання в наступному році.

Іноземці, які мають свідоцтво про закінчення підготовчого відділення іншого вищого навчального закладу України, зараховуються на перший курс університету на вакантні місця за результатами співбесіди.

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.