+38 048 788 28 01
+38 048 788 28 01

Історія та символіка

Одеський міжнародний медичний університет – новий сучасний університет європейського рівня. Університет навчає майбутніх лікарів, стоматологів та фармацевтів. Ми готуємо фахівців як з числа громадян України, так і з числа іноземних студентів.

В Одеському міжнародному медичному університеті створена комплексна система багаторівневої безперервної підготовки спеціалістів. Впроваджені передові технології навчання, чітко організовані різноманітні види діяльності університету, налагоджені механізми вдосконалення практичних навичок студентів. Усі ці чинники забезпечують високу якість освіти та допомагають студентам якнайкраще оволодіти обраною професією.

Освітня діяльність університету провадиться згідно з галузевими стандартами, на основі яких створені освітні професійні програми. Навчальна робота в університеті організована у відповідності до Наказу Міністерства освіти і науки України за № 21456 від 01.07.2014 р., Закону України «Про вищу освіту» і проводиться відповідно до робочих навчальних планів та програм, графіків навчального процесу, затверджених в установленому порядку.

Одеський міжнародний медичний університет – провідний медичний заклад вищої освіти, що відповідає світовим стандартам якості навчання та надає широкі можливості для навчальної, практичної та наукової діяльності майбутніх спеціалістів.

Університет має сучасну матеріально-технічну базу: всі аудиторії університету оснащені інтерактивним обладнанням; впроваджуються новітні методики навчання, застосовуються інноваційні технології, створені клінічні кафедри, які розташовані у провідних медичних закладах Одеси, які використовують найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання. Кафедри укомплектовані навчально-методичною літературою, комп’ютерною та оргтехнікою, мультимедійним обладнанням, сучасними меблями.

Процес навчання та матеріально-технічна база ОММУ відповідають стандартам і вимогам Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України. Але ми не зупиняємося на цьому рівні – робимо все, щоб підготувати фахівців, які будуть затребувані і в Україні, і у Європі, і в будь-якій іншій країні світу.

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.