+38 048 788 28 01
+38 048 788 28 01

Гуртожиток

Іноземні студенти,  проживають в гуртожитках, що мають зручне розташування. 100% студентів, які приїжджають, забезпечуються проживанням у гуртожитках. Усі бажаючі студенти забезпечені кімнатами з комфортними умовами проживання, твердим та м’яким інвентарем.  Кімнати повністю мебльовані і включають два або три ліжка. На кожному поверсі є спільна кухня для приготування їжі. На першому поверсі розташований центр відпочинку з тренажерним залом, включаючи стіл для настільного тенісу. Кімнати гуртожитку оснащені ліжками, матрацом, подушками, ковдрою, однією шафою. Усі кімнати мають центральне опалення.
З іноземними громадянами працюють високопрофесійні фахівці, які допомагають адаптуватися до умов проживання в Україні, в гуртожитках зокрема. Університет популяризує доброзичливе ставлення до людей різних націй та віросповідань, повагу до їх традицій і звичаїв.

Приміщення гуртожитку відповідає вимогам протипожежної безпеки, охорони праці, технічним та санітарно-гігієнічним нормам.

 

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.