+38 048 788 28 01
+38 048 788 28 01

Комплекс громадського харчування

Слідуючи європейським тенденціям, які досить недавно з’явилися в Україні, багато студентів купують на ланч каву або булочку / сандвіч або пачку печива. Комплексно пообідати і поснідати можна в студентських їдальнях, які є у нашому навчальному закладі і відрізняються широким асортиментом. У меню, окрім стандартних супів, гречки та сардельок, можна знайти найсмачніші салати, плов, налисники з різноманітними начинками, смаковиту випічку: пиріжки, тістечка, печиво. Можна поласувати українським борщем.

Слід зазначити й те, що наш університет  враховує кулінарний смак іноземних студентів. Оскільки є різниця у менталітетах країн, то є і різниця у харчуванні студентів із тої чи іншої країни. Вони є значною частиною нашого університету. Тож нам слід брати до уваги особливості їхнього смаку.  Наприклад, для студентів із Індії, в якості закуски, ми пропонуємо смажені пироги з гострою начинкою картоплі, бобових або овочів.  Також смажені в клярі, порізані на невеликі шматочки овочі або величезний, тоненький і, у більшості випадків, хрусткий млин із рисового борошна, який подається з декількома видами соусів чатні; рис-каррі. У наших їдальнях є широкий асортимент пряних страв за доступною ціною.

Неповторними та смаковитими є страви арабської кухні. Загалом, вони включають в себе гарячі страви із м’яса, риса та овочів, також бобові (квасоля, чечевиця), фініки, хліб.

Не дивлячись на широкий асортимент страв, найпоширенішим обідом є гарячі страви (суп, борщ), смажені овочі, рис, салати, млинці, тістечка, печиво, булочки тощо.

Якщо ви є прихильником домашньої їжі і намагаєтесь харчуватися лише стравами особистого приготування, то у нашій їдальні вам ніхто не буде забороняти їсти власний обід. Більш того, для таких випадків у нас є мікрохвильова піч, одноразовий посуд і електрочайник.

У наших їдальнях можна вибрати між соком, компотом, чаєм, кавою. Ми пропонуємо комбіноване харчування за доступними цінами. Їдальні працюють на основі самообслуговування. Є безкоштовний доступ до Wi-fi інтернету.

Харчування у нашій чи будь-якій іншій їдальні в Україні є доступним для студентів і  обходиться приблизно 60 гривень або 2 долари на день.

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.