+38 048 788 28 01
+38 048 788 28 01

Спортивно-оздоровчий комплекс

У житті студентів і співробітників ОММУ величезну роль грає

спортивний комплекс. Він є фундаментальною базою, де створені умови для проведення навчальних занять з дисципліни «Фізичне виховання», реалізації потенціалу студентів в самостійних заняттях фізичною культурою і спортом.
Основними напрямками діяльності комплексу є: спортивна та фізкультурно-оздоровча робота серед студентів, аспірантів та співробітників університету, а також надання спортивних та фізкультурно-оздоровчих послуг підприємствам, установам, організаціям та населенню.
Наявність такої бази дає можливість для занять спортом студентам і співробітникам університету, досягати високих результатів в змаганнях, виховувати висококласних спортсменів в різних видах спорту.
Доброю традицією в університеті стало проведення Спартакіади серед студентів та професорсько-викладацького складу.

Під керівництвом провідних викладачів та тренерів університету працюють секції з таких видів спорту як: бокс, футбол, бадмінтон, легка атлетика, атлетична гімнастика, чоловіча та жіноча команда з баскетболу, жіноча команда з волейболу, спортивної аеробіки, регбі

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.