+38 048 788 28 01
+38 048 788 28 01

Звернення ректора

Гойдик В С мини 1«Дорогі співробітники, студенти, абітурієнти та відвідувачі сайту!

Раді Вас вітати на сторінках сайту Одеського Міжнародного Медичного Університету!

Одеський Міжнародний Медичний Університет – новий сучасний університет європейського рівня. Метою нашого університету є перш за все надання нашим студентам якісної підготовки для отримання вищої медичної освіти за усіма європейськими стандартами.

Професія медичного працівника — одна з небагатьох, про яку говорять як про покликання. Хартії працівників охорони здоров’я навчає, що діяльність працівників медичної служби має високу вартість, оскільки служить життю.

Саме тому, ми прагнемо підготовити висококваліфікованих медичних працівників. Ми модернізуємо матеріально-технічну базу, вдосконалюємо методики навчання, що дає можливість студентам отримати практичні навики та вміння на високому рівні. Ми заохочуємо наших студентів брати участь у міжнародних семінарах, форумах та конференціях, задля вдосконалення своїх вмінь та збагачення знань.

Працівник медичного профілю повинен завжди бути добрим і милосердним, тому що справа, якою він займається, полегшує страждання хворого і рятує його від смерті. До лікарів люди ставляться завжди особливо, вони їх цінують і поважають. Тому, окрім навчання у професійному напрямку, ми також виховуємо наших студентів бути щирими, добрими та з високими моральними якостями.

Одеський Міжнародний Медичний Університет активно співпрацює із зарубіжними колегами, науковими колективами різних країн задля переймання досвід наукової та лікарської роботи, з питань передових медичних і освітніх технологій, клінічної та експериментальної медицини, профілактики та здорового способу життя.

Якщо ви відчуваєте поклик до будь-якої із професій у сфері охорони здоров’я, ласкаво просимо до Одеського Міжнародного Медичного Університету на навчання!

З найкращими побажаннями і сподіваннями на плідну співпрацю з нашим університетом.»

Ректор

Для кожного учня школа - саме те місце, де закладають фундамент, на якому потім можна буде побудувати усе майбутнє життя. Але для гарного майбутнього одного фундаменту замало. Саме цьому ми запрошуємо усіх абітурієнтів до нашого університету: тут вас навчать не тільки основам життя, але й тому, як їх використовувати на практиці.